تور آفریقای جنوبی

مدارک لازم:

اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار

دو قطعه عکس 5/4×5/3 (جدید- رنگی-تمام رخ-با زمینه روشن) با پشت نویسی

اصل شناسنامه ها (ترجمه شناسنامه برای زیر 18 سال در دو نسخه)

اصل رضایت نامه محضری (در صورت عدم همراهی پدر یا مادر؛ ترجمه رضایت نامه برای زیر 18 سال در دو نسخه)

اصل کارت ملی

مدارک مالی و بانکی:

برای حساب های کوتاه مدت یا جاری: ریز پرینت 3 ماه آخر همراه با نام و نام خانوادگی کامل مسافر و تايیدیه بانک مربوطه.

برای حساب های بلند مدت: کارت حساب سپرده به همراه گواهی تمکن مالی صادره از امور بین الملل بانک مربوطه+ ریز پرینت سود حساب.

حداقل مانده حساب: بطور مثال حداقل مانده حساب برای هر متقاضی می بایست 20 میلیون تومان باشد- بدیهیست در صورت سفر خانواده سه نفره حساب سرپرست خانواده می بایست حداقل 60 میلیون تومان موجودی داشته باشد.

نکته: افزایش ناگهانی مانده حساب به هیچ عنوان مورد قبول سفارت خانه ها نمی باشد.

                                                                     

جدول نرخها:

کودک 2-4 سال بدون تخت

کودک 4-11 سال با تخت

هر نفر در اتاق یک تخته

هر نفر در اتاق دو تخته

درجه هتل

تاریخ های حرکت

8/550/000

14/400/000

20/550/000

000/480/15

4*

16 و 23 شهریور

 

 

 

 

 

 

 

تور آفريقاي جنوبي:

آفريقاي جنوبي در جنوب آفريقا و در سواحل دو اقيانوس اطلس و هند واقع گرديده و داراي شماري از قديمي‌ترين آثار باستاني موجود در قاره آفريقا است. به علت تنوع نژادي در كشور آفريقاي جنوبي، فرهنگ «واحدي» در اين كشور نمي‌توان يافت. امروزه تنوع غذايي در اين كشور كه متأثر از فرهنگ‌هاي مختلف حاضر در آن است باعث شده جهانگردان براي استفاده از غذاهاي متنوع و خوشمزه به اين كشور سفر كنند. علاوه بر غذا، موسيقي و رقص هاي سنتي هم از جاذبه هاي گردشگري اين كشورند. شهر ژوهانسبورگ پايتخت اقتصاديِ آفريقاي جنوبي و بزرگترين شهر كشور آفريقاي جنوبي است. اين شهر با موزه ها، پاركها، گالري هاي نقاشي و ديدني هاي بسيار و همچنين معادن عظيم طلا در كمتر از يك قرن از يك كمپ كوچك به شهري بزرگ تبديل شده و خواستگاه بسياري از گردشگران شده است. بسياري از پاركها و باغها نيز در اين شهر ميان ساختمانهاي مدرن قرار گرفته به شکلي كه اين شهر را به يكي از سر سبزترين شهرهاي دنيا با بيش از شش ميليون درخت تبديل كرده است سان سيتي يك مجتمع تفريحي در آفريقاي جنوبي است كه در ايالت شمال غربي (نورث وست) قرار دارد. مراكز ديدني، ورزشي، بازي، زمين‌هاي گلف و ... اوقات دلپذير و به يادماندني را در اين مجموعه براي بازديد كنندگان رقم مي‌زند. اين كشور بيشتر از نظر طبيعت حائز اهميت است جنگل هاي زيبا و مراتع وسيع با گونه هاي جانوري بسيار، جذاب ترين مناظر اين كشور است. مطمئناً پس از بازديد سان سيتي شما به پارك جنگلي نيز خواهيد رفت. پارك جنگلي با كلبه ها ي جنگلي زيبا شما را با گشت سافاري به اعماق طبيعت مي برد. ديدن زرافه ها، شيرها، يوزپلنگها، بوفالوها، و اسب هاي آبي در پارك جنگلي شما را به وجد مي آورد. بندر كيپ تاون پايتخت توريستي آفريقاي جنوبي، از زيباترين و پرجاذبه ترين شهرهاي آفريقاي جنوبي بيشترين توسعه و درآمد خود را مديون صنعت توريسم است. كيپ تاون را به حق مي توان يكي از زيباترين شهرهاي جهان دانست. موزه هاي مختلف مردم شناسي و كليساي جامع و مسجد و رصدخانه سلطنتي و دانشگاه كيپ تاون نيز در اين شهر واقع شده است . با سوار شدن به تله كابين يا پياده روي در منطقه كوه تِيبل مي توان از مناظر و ديدني هاي آن لذت برد. ديدن دماغه اميد نيك و همچنين محل تلاقي دو اقيانوس اطلس و هند، ديدن جزيره، شيرهاي دريايي و پنگوئن هاي گرمسيري از مناظري خواهد بود كه شما هيچگاه فراموش نخواهيد كرد. در آفريقاي جنوبي شما يكي از مهيج ترين و جذاب ترين سفرهاي خارجيتان را تجربه خواهيد کرد.        

اطلاعات تکميلي

  • مدت تور: 12 روز(2 شب ژوهانسبورگـ+ 2 شب سان سیتی+ 2 شب پارک جنگلی+ 5 شب کیپ تاون )
  • تاریخ شروع و پایان: شهریور
  • ایرلاین: قطری
  • کلاس پروازی: اکونومی
  • خدمات: بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی قطری، ترانسفرفرودگاهی، 11 شب اقامت در هتل، بازدید از جاذبه های گردشگری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی

گالری تصویر

شیده در شبکه های اجتماعی

Facebook Transparent Pics 18
Social Instagram New Circle 512
Telegram Ui Sign Round 512
Twitter Circle Color 256

تماس با ما

آدرس:شیراز-شهرک گلستان-بلوار علامه امینی- ابتدای خیابان آهار-طبقه فوقانی بانک انصار

تلفن: 07136201604 و 07136203173

فکس:07136202851

موبایل:09177000459